Ma teen  wrapi nii soojana kui külmana, oleneb kuidas tuju on. Samuti kasutan nii sinki, kana, hakkliha ja isegi lõhet, Seekord tegin kanaga. Wrappidest ma olen muidu kasutanud Santa Maria ja Eesti Pagari omasid. Seekord ma katsetasin mingit uut, kahjuks viskasin pakendi ära. Kui poodi lähen, vaatan uuesti, mis see oli. Maitselt oli isegi hea aga kippus lagunema.

Kanawrap

Ma teen wrapi nii soojana kui külmana, oleneb kuidas tuju on. Samuti kasutan nii sinki, kana, hakkliha ja isegi lõhet, Seekord tegin kanaga. Wrappidest ma olen muidu kasutanud Santa Maria ja Eesti Pagari omasid. Seekord ma katsetasin mingit uut, kahjuks viskasin pakendi ära. Kui poodi lähen, vaatan uuesti, mis see oli. Maitselt oli isegi hea aga kippus lagunema.

Võtsin seekord ürtidega maitsestatud kana (Rannarootsi oma), praadisin sellle kergelt läbi. Linnulihaga on see, et pigem tuleb vähem praadida kui rohkem, muidu läheb kuivaks ja tuimaks. Samas tuleb liha ikkagi seest läbi kuumutada. Hakkisin juurde paprika, tomati, kurgi, sibula ja salatilehe. Segasin vähese majoneesiga kõik läbi ja valmis oligi. Võtsin suure lusikaga paar kord segu, panin selle wrapi keskele, keerasin alt 1/3 wrapist üles ja keerasin küljed omakorda peale. Sellise nn ümbriku ma panen omakorda alt veel salvrätiku või köögipaberiga kinni.

Väga kiire lahendus kui on kiire või lihtsalt ei viitsi midagi keerulisemat teha.

Jäta oma kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei näidata avalikult.